购买 SIT1602BC-83-33E-35.840000X | SIT1602BC-83-33E-35.840000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-33E-35.840000X
SIT1602BC-83-33E-35.840000X
SIT1602BC-83-33E-35.840000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-33E-35.840000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-33E-35.840000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-33E-35.840000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-33E-35.840000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-33E-35.840000X?
1206J1500102GQT 1206J1500102GQT Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 150V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
1812Y1K00821MXT 1812Y1K00821MXT Knowles Syfer, CAP CER 820PF 1KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1825SC183KAT1A 1825SC183KAT1A AVX Corporation, CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
W681513S W681513S Nuvoton Technology Corporation of America, IC VOICEBAND CODEC 5V USB 20SOP, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
7205TCWWLE 7205TCWWLE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
3-1-6JEL 3-1-6JEL Bourns Inc., MAGNETICS RF TRANSFORMER, 6-SMD, J-Lead, * 查看
A3-16DA-2SV A3-16DA-2SV Hirose Electric Co Ltd, CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD SMD, -, * 查看
MS27472T20B35PD MS27472T20B35PD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 79POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
GMC49DRXN-S734 GMC49DRXN-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
V300A36T500BF V300A36T500BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-33E-35.840000X
D# SIT1602BC-83-33E-35.840000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-33E-35.840000X)
SIT1602BC-83-33E-35.840000X
D# 1473-SIT1602BC-83-33E-35.840000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS