购买 SIT1602BC-83-30S-33.333330X | SIT1602BC-83-30S-33.333330X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-30S-33.333330X
SIT1602BC-83-30S-33.333330X
SIT1602BC-83-30S-33.333330X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-30S-33.333330X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-30S-33.333330X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-30S-33.333330X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-30S-33.333330X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-30S-33.333330X?
1111J2K0P700CQT 1111J2K0P700CQT Knowles Syfer, CAP CER 0.7PF 2000V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
GQM1885C2A5R6DB01D GQM1885C2A5R6DB01D Murata, CAP CER 5.6PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
B41690A5128Q7 B41690A5128Q7 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1200UF 25V AXIAL, Axial, Can, * 查看
MC100EL33DTR2G MC100EL33DTR2G ON Semiconductor, IC DIVIDER X4 ECL DIFF 8-TSSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
44L45-01-2-03N 44L45-01-2-03N Grayhill Inc., SWITCH KEYLOCK 3POS DP3T 5A 115V, -, * 查看
CTV06RW-15-97BB CTV06RW-15-97BB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE, -, * 查看
AFD51-24-19PW-6139 AFD51-24-19PW-6139 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE, -, * 查看
EEC36DRTH-S93 EEC36DRTH-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-30S-33.333330X
D# SIT1602BC-83-30S-33.333330X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-30S-33.333330X)