购买 SIT1602BC-83-30S-32.768000Y | SIT1602BC-83-30S-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-30S-32.768000Y
SIT1602BC-83-30S-32.768000Y
SIT1602BC-83-30S-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-30S-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-30S-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-30S-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-30S-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-30S-32.768000Y?
GRM0335C1E561JA01D GRM0335C1E561JA01D Murata, CAP CER 560PF 25V C0G 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
CL05C3R3CB5NNNC CL05C3R3CB5NNNC Samsung, CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
4-1571987-2 4-1571987-2 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V, -, * 查看