购买 SIT1602BC-83-30S-28.636300T | SIT1602BC-83-30S-28.636300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-30S-28.636300T
SIT1602BC-83-30S-28.636300T
SIT1602BC-83-30S-28.636300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-30S-28.636300T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-30S-28.636300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-30S-28.636300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-30S-28.636300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-30S-28.636300T?
416F2701XADT 416F2701XADT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 27.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1808Y0630274MDR 1808Y0630274MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.27UF 63V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
7142LA35P 7142LA35P IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SRAM 16KBIT 35NS 48DIP, 48-DIP (0.600", 15.24mm), * 查看
R1973BBLKREDFF1 R1973BBLKREDFF1 E-Switch, SWITCH ROCKER DPST 9A 125V, -, * 查看
XW4K-08A1-V1 XW4K-08A1-V1 Omron Electronics Inc-EMC Div, TERM BLOCK HDR 8POS VERT 2.54MM, -, * 查看
EHT-117-01-S-D-SM-10-K-TR EHT-117-01-S-D-SM-10-K-TR Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
DTS24W25-61PB DTS24W25-61PB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 61POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-30S-28.636300T
D# SIT1602BC-83-30S-28.636300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-30S-28.636300T)
SIT1602BC-83-30S-28.636300T
D# 1473-SIT1602BC-83-30S-28.636300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS