购买 SIT1602BC-83-30E-33.330000Y | SIT1602BC-83-30E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-30E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-30E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-30E-33.330000Y?
SIT8209AI-33-28S-106.250000T SIT8209AI-33-28S-106.250000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
M39003/01-5568H M39003/01-5568H Vishay Sprague, CAP TANT 6.8UF 20% 100V AXIAL, Axial, * 查看
BFC237865153 BFC237865153 Vishay BC Components, CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD, Radial, * 查看
IRG5K100HF12B IRG5K100HF12B Infineon Technologies, MOD IGBT 1200V 100A POWIR 62, POWIR? 62 Module, * 查看
LM317LCD LM317LCD Texas Instruments, IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
SY236CD6+U612 SY236CD6+U612 APEM Inc., SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
ALSR052K700FE12 ALSR052K700FE12 Vishay Dale, RES 2.7K OHM 5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
V48A3V3M264BG V48A3V3M264BG Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W, Full Brick, * 查看
VI-B7V-IY-F1 VI-B7V-IY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W, Full Brick, * 查看
VE-J7R-CZ VE-J7R-CZ Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y
D# SIT1602BC-83-30E-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-30E-33.330000Y)
SIT1602BC-83-30E-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BC-83-30E-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS