购买 SIT1602BC-83-28S-33.300000T | SIT1602BC-83-28S-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-28S-33.300000T
SIT1602BC-83-28S-33.300000T
SIT1602BC-83-28S-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-28S-33.300000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-28S-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-28S-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-28S-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-28S-33.300000T?
C335C472FAG5TA7301 C335C472FAG5TA7301 KEMET, CAP CER 4700PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
1812Y0630224MXT 1812Y0630224MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.22UF 63V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CD74HCT243E CD74HCT243E Texas Instruments, IC BUS TRANSCVR TRI-ST 4B 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RNCF2010DTE13R3 RNCF2010DTE13R3 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 13.3 OHM 0.5% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RER50F18R7RC02 RER50F18R7RC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 18.7 OHM 1% 20W, Axial, Box, * 查看
0395173811 0395173811 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM, -, * 查看