购买 SIT1602BC-83-28S-31.250000X | SIT1602BC-83-28S-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-28S-31.250000X
SIT1602BC-83-28S-31.250000X
SIT1602BC-83-28S-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-28S-31.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-28S-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-28S-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-28S-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-28S-31.250000X?
SIT5000AICGE-18E0-40.000000Y SIT5000AICGE-18E0-40.000000Y SiTime, OSC XO 1.8V 40MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
1808Y2000121FFT 1808Y2000121FFT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
SQCAEM120FATME500 SQCAEM120FATME500 AVX Corporation, CAP CER 12PF 150V 0605, 0605 (1613 Metric), * 查看
ULCD-43DCT-AR ULCD-43DCT-AR 4D Systems Pty Ltd, LCD ARDUINO 4.3" SHIELD & CBL, -, * 查看
V3.5MLA0805H V3.5MLA0805H Littelfuse Inc., VARISTOR 5.35V 120A 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
TR2/C515S-750-R TR2/C515S-750-R Eaton, FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG, 2AG, 5mm x 15mm (Axial), * 查看
RNCF2512DTC330K RNCF2512DTC330K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 330K OHM 0.5% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RMCF1206FT6M19 RMCF1206FT6M19 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 6.19M OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
3120-06-0300-00 3120-06-0300-00 CNC Tech, IDC BOX HEADER 0.079 6 POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-28S-31.250000X
D# SIT1602BC-83-28S-31.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-28S-31.250000X)
SIT1602BC-83-28S-31.250000X
D# 1473-SIT1602BC-83-28S-31.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS