购买 SIT1602BC-83-28S-24.576000X | SIT1602BC-83-28S-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-28S-24.576000X
SIT1602BC-83-28S-24.576000X
SIT1602BC-83-28S-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-28S-24.576000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-28S-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-28S-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-28S-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-28S-24.576000X?
AD621BRZ-RL AD621BRZ-RL Analog Devices Inc., IC OPAMP INSTR 800KHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RN55C50R5BBSL RN55C50R5BBSL Vishay Dale, RES 50.5 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN60C69R8BRSL RN60C69R8BRSL Vishay Dale, RES 69.8 OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
FA1-NKRJ-C04-0 FA1-NKRJ-C04-0 Amphenol RF Division, CONN FAKRA JACK R/A 50OHM SOLDER, -, * 查看
PT08CP-16-26S PT08CP-16-26S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 26POS INLINE SKT RA, -, * 查看
MS3476W16-23SX MS3476W16-23SX TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 23POS INLINE SCKT, -, * 查看
1703901007 1703901007 Molex, LLC, IMPACT 4X14 85OHM OPEN 18MM MEZZ, -, * 查看
VE-B0B-MY-S VE-B0B-MY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-28S-24.576000X
D# SIT1602BC-83-28S-24.576000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-28S-24.576000X)
SIT1602BC-83-28S-24.576000X
D# 1473-SIT1602BC-83-28S-24.576000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS