购买 SIT1602BC-83-25S-66.666000T | SIT1602BC-83-25S-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-25S-66.666000T
SIT1602BC-83-25S-66.666000T
SIT1602BC-83-25S-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-25S-66.666000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-25S-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-25S-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-25S-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-25S-66.666000T?
D221G43C0GH6UL2R D221G43C0GH6UL2R Vishay BC Components, CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
C327C369B3G5TA7301 C327C369B3G5TA7301 KEMET, CAP CER 3.6PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
C317C332J1G5TA C317C332J1G5TA KEMET, CAP CER 3300PF 100V C0G RADIAL, Radial, * 查看
LTC1553CG#PBF LTC1553CG#PBF Linear Technology, IC SW REG CNTRLR 5BIT PROG20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
MAX6386XS29D1+T MAX6386XS29D1+T Maxim Integrated, IC MPU/RESET CIRC 2.93V SC70-4, SC-82A, SOT-343, * 查看
A127S2CWZB A127S2CWZB Electroswitch, SWITCH TOGGLE SPDT 0.5VA 28V, -, * 查看
RT0805BRC07107RL RT0805BRC07107RL Yageo, RES SMD 107 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MCR006YRTJ123 MCR006YRTJ123 Rohm Semiconductor, RES SMD 12K OHM 5% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
PBC18SBDN PBC18SBDN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS, -, * 查看
TVS07RF-15-18SA-LC TVS07RF-15-18SA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-25S-66.666000T
D# SIT1602BC-83-25S-66.666000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-25S-66.666000T)
SIT1602BC-83-25S-66.666000T
D# 1473-SIT1602BC-83-25S-66.666000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS