购买 SIT1602BC-83-25S-38.400000X | SIT1602BC-83-25S-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-25S-38.400000X
SIT1602BC-83-25S-38.400000X
SIT1602BC-83-25S-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-25S-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-25S-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-25S-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-25S-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-25S-38.400000X?
B41895B5338M B41895B5338M EPCOS (TDK), CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LT3060MPTS8-15#TRPBF LT3060MPTS8-15#TRPBF Linear Technology, IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8, SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8, * 查看
S-8338ABDC-T8T1G S-8338ABDC-T8T1G SII Semiconductor Corporation, IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
331400100 331400100 C&K, SWITCH THUMB RES DEC 0.1A 120V, -, * 查看