购买 SIT1602BC-83-25N-3.570000T | SIT1602BC-83-25N-3.570000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-25N-3.570000T
SIT1602BC-83-25N-3.570000T
SIT1602BC-83-25N-3.570000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-25N-3.570000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-25N-3.570000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-25N-3.570000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-25N-3.570000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-25N-3.570000T?
C318C912J1G5TA7301 C318C912J1G5TA7301 KEMET, CAP CER 9100PF 100V C0G RADIAL, Radial, * 查看
DSSK16-01AS-TUBE DSSK16-01AS-TUBE IXYS, DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
RFN6BM2DTL RFN6BM2DTL Rohm Semiconductor, DIODE ARRAY GP 200V 3A TO252, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
UB225KKG01N-4JC UB225KKG01N-4JC NKK Switches, SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
H83K3FZA H83K3FZA TE Connectivity Passive Product, RES 3.30K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
T38007-18-0 T38007-18-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375", -, * 查看
EHT-117-01-S-D-SM-15-P EHT-117-01-S-D-SM-15-P Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
1773585 1773585 Phoenix Contact, CONN BASE BOTTOM ENTRY SZHV3, -, * 查看
DBMMP17H2SJ DBMMP17H2SJ ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER, -, * 查看
TV06RW-11-2SC TV06RW-11-2SC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/26SA98AN D38999/26SA98AN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 3POS INLINE, -, * 查看
VE-B0X-EY-B1 VE-B0X-EY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-25N-3.570000T
D# SIT1602BC-83-25N-3.570000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-25N-3.570000T)
SIT1602BC-83-25N-3.570000T
D# 1473-SIT1602BC-83-25N-3.570000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS