购买 SIT1602BC-83-18S-66.666660T | SIT1602BC-83-18S-66.666660T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-18S-66.666660T
SIT1602BC-83-18S-66.666660T
SIT1602BC-83-18S-66.666660T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-18S-66.666660T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-18S-66.666660T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-18S-66.666660T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-18S-66.666660T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-18S-66.666660T?
209-1-1-52-1-9-80-A 209-1-1-52-1-9-80-A Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 80A 65VDC, -, * 查看