购买 SIT1602BC-83-18N-8.192000X | SIT1602BC-83-18N-8.192000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-18N-8.192000X
SIT1602BC-83-18N-8.192000X
SIT1602BC-83-18N-8.192000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 8
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-18N-8.192000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-18N-8.192000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-18N-8.192000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-18N-8.192000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-18N-8.192000X?
ASG2-D-V-A-120.000MHZ-T ASG2-D-V-A-120.000MHZ-T Abracon LLC, OSC VCXO 120.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AC-G3-18S-37.500000X SIT8208AC-G3-18S-37.500000X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
MKT1813315254 MKT1813315254 Vishay BC Components, CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC AXIAL, Axial, * 查看
1812Y0250272KCT 1812Y0250272KCT Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
RJM0306JSP-01#J0 RJM0306JSP-01#J0 Renesas Electronics America, MOSFET 2N/2P-CH 30V 3.5A 8-SOP, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
7203L2D9AQE 7203L2D9AQE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
RT0603WRE071K65L RT0603WRE071K65L Yageo, RES SMD 1.65K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
3500-06K 3500-06K API Delevan Inc., FIXED IND 82UH 196MA 3.5 OHM TH, Axial, * 查看
0395037007 0395037007 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 7POS 3.5MM, -, * 查看