购买 SIT1602BC-83-18N-26.000000T | SIT1602BC-83-18N-26.000000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-18N-26.000000T
SIT1602BC-83-18N-26.000000T
SIT1602BC-83-18N-26.000000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-18N-26.000000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-18N-26.000000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-18N-26.000000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-18N-26.000000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-18N-26.000000T?
4743C02 4743C02 APEM Inc., SWITCH PUSH DPST-NO 4A 125V, -, * 查看
RN55E2101BR36 RN55E2101BR36 Vishay Dale, RES 2.1K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF60150R00DHR6 CMF60150R00DHR6 Vishay Dale, RES 150 OHM 1W .5% AXIAL, Axial, * 查看
CFR-50JB-52-22K CFR-50JB-52-22K Yageo, RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
325128-20-0 325128-20-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.325", -, * 查看
10-89-4182 10-89-4182 Molex Connector Corporation, CONN HEADER 18POS .100 R/A GOLD, -, * 查看