购买 SIT1602BC-83-18E-77.760000T | SIT1602BC-83-18E-77.760000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-18E-77.760000T
SIT1602BC-83-18E-77.760000T
SIT1602BC-83-18E-77.760000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-18E-77.760000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-18E-77.760000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-18E-77.760000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-18E-77.760000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-18E-77.760000T?
ASTMHTV-19.200MHZ-XK-E-T ASTMHTV-19.200MHZ-XK-E-T Abracon LLC, OSC MEMS 19.2MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
KP1830133013D KP1830133013D Vishay BC Components, CAP FILM 330PF 2.5% 100VDC RAD, Radial, * 查看
MAL215973681E3 MAL215973681E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 3 Lead, * 查看
CMF55232K00FEBF CMF55232K00FEBF Vishay Dale, RES 232K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9-102974-0-26 9-102974-0-26 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADR BRKWAY .100 26POS R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-18E-77.760000T
D# SIT1602BC-83-18E-77.760000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-18E-77.760000T)
SIT1602BC-83-18E-77.760000T
D# 1473-SIT1602BC-83-18E-77.760000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS