购买 SIT1602BC-82-XXS-66.666600X | SIT1602BC-82-XXS-66.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-XXS-66.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-XXS-66.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-XXS-66.666600X?
1808J1000561FCT 1808J1000561FCT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotPI3USB223ZMEX PI3USB223ZMEX Diodes Incorporated, IC USB SWITCH 10UQFN, 10-UFQFN, * 查看
1625L041 1625L041 Broadcom Limited, 10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE, -, * 查看
hotSMAJ60A SMAJ60A Littelfuse Inc., TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMA, DO-214AC, SMA, * 查看
MHP-25PTA52-20K MHP-25PTA52-20K Yageo, RES 20K OHM 1/4W .02% AXIAL, Axial, * 查看
Y16252K00000B0W Y16252K00000B0W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 2K OHM 0.1% 0.3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RG3216P-4123-B-T5 RG3216P-4123-B-T5 Susumu, RES SMD 412K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RG1005P-5490-B-T5 RG1005P-5490-B-T5 Susumu, RES SMD 549 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1-1546109-0 1-1546109-0 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM, -, * 查看
MS3476W8-98P MS3476W8-98P Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 3POS STRAIGHT PINS, -, * 查看
VI-B7L-CX-S VI-B7L-CX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Full Brick, * 查看
VI-J11-CZ-F3 VI-J11-CZ-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X
D# SIT1602BC-82-XXS-66.666600X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-XXS-66.666600X)
SIT1602BC-82-XXS-66.666600X
D# 1473-SIT1602BC-82-XXS-66.666600X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS