购买 SIT1602BC-82-XXE-66.600000T | SIT1602BC-82-XXE-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-XXE-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-XXE-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-XXE-66.600000T?
5AQ270KEBAA 5AQ270KEBAA AVX Corporation, CAP CER 27PF 500V NP0 RADIAL, Radial, Disc, * 查看
1808J5000120KFR 1808J5000120KFR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 500V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
C1808C272KGRACTU C1808C272KGRACTU KEMET, CAP CER 2700PF 2KV X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
PHK18NQ03LT,518 PHK18NQ03LT,518 Nexperia USA Inc., MOSFET N-CH 30V 20.3A 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotOPA1612AIDRGT OPA1612AIDRGT Texas Instruments, IC OPAMP AUDIO 80MHZ 8SON, 8-WFDFN Exposed Pad, * 查看
RV1206JR-075M6L RV1206JR-075M6L Yageo, RES SMD 5.6M OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
PRPC036DGAN-M71RC PRPC036DGAN-M71RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100" DUAL R/A 72POS, -, * 查看
SMH102-LPSE-D46-SM-BK SMH102-LPSE-D46-SM-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 1MM 92POS, -, * 查看
ECA35DRXN ECA35DRXN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.125, -, * 查看
ECC44DCBT ECC44DCBT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100, -, * 查看
REC3-4809DRWZ/H4/A REC3-4809DRWZ/H4/A Recom Power, CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-09VOUT, 24-DIP Module, 8 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T
D# SIT1602BC-82-XXE-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-XXE-66.600000T)
SIT1602BC-82-XXE-66.600000T
D# 1473-SIT1602BC-82-XXE-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS