购买 SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y | SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y?
CGA4J3X7R1H474K125AE CGA4J3X7R1H474K125AE TDK Corporation, CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
672D825F250DG5D 672D825F250DG5D Vishay Sprague, CAP ALUM 8.2UF 250V RADIAL, Radial, Can, * 查看
LMC6574AIM/NOPB LMC6574AIM/NOPB Texas Instruments, IC OPAMP GP 220KHZ RRO 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
1.5KE36CAHB0G 1.5KE36CAHB0G TSC America Inc., DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 1500W, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看
TVPS00RF-19-35JD TVPS00RF-19-35JD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 66POS GOLD CRIMP, -, * 查看
AYM40DTBN AYM40DTBN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156, -, * 查看
345-086-500-201 345-086-500-201 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
RMM30DTBH-S189 RMM30DTBH-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y
D# SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y)
SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y
D# 1473-SIT1602BC-82-XXE-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS