购买 SIT1602BC-82-33S-33.333300Y | SIT1602BC-82-33S-33.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-33S-33.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-33S-33.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-33S-33.333300Y?
hotFF100R12KS4 FF100R12KS4 Infineon Technologies Industrial Power and Controls Americas, IGBT MODULE VCES 1700V 1000A, -, * 查看
RNC50H4421FSB14 RNC50H4421FSB14 Vishay Dale, RES 4.42K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF12FTC4M99 RNF12FTC4M99 Stackpole Electronics Inc., RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MCR25JZHF3743 MCR25JZHF3743 Rohm Semiconductor, RES SMD 374K OHM 1% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
617HC18FBF100 617HC18FBF100 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR, -, * 查看
178-009-412-571 178-009-412-571 NorComp Inc., CONN D-SUB PLUG/RCPT 9POS R/A, -, * 查看
SA2403 SA2403 Bulgin, CONN PLUG 3POS INLINE PIN, -, * 查看
VE-B1K-EY-F2 VE-B1K-EY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y
D# SIT1602BC-82-33S-33.333300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-33S-33.333300Y)
SIT1602BC-82-33S-33.333300Y
D# 1473-SIT1602BC-82-33S-33.333300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS