购买 SIT1602BC-82-33S-33.333000X | SIT1602BC-82-33S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-33S-33.333000X
SIT1602BC-82-33S-33.333000X
SIT1602BC-82-33S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-33S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-33S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-33S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-33S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-33S-33.333000X?
ASML-48.000MHZ-ET ASML-48.000MHZ-ET Abracon LLC, OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD, 4-SOJ, 5.08mm pitch, * 查看
416F27125CKT 416F27125CKT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
hot15ETL06 15ETL06 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC, TO-220-2, * 查看
RS014R05A1SMA8.8RT RS014R05A1SMA8.8RT C&K, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, -, * 查看