购买 SIT1602BC-82-33S-33.300000X | SIT1602BC-82-33S-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-33S-33.300000X
SIT1602BC-82-33S-33.300000X
SIT1602BC-82-33S-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-33S-33.300000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-33S-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-33S-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-33S-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-33S-33.300000X?
NA-10M-2554 NA-10M-2554 Taitien, OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV DIP, 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads, * 查看
0805J0250821GCR 0805J0250821GCR Knowles Syfer, CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
OSTOQ170150 OSTOQ170150 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK HDR 17POS VERT 7.62MM, -, * 查看
26646401RP2 26646401RP2 NorComp Inc., CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 64POS, -, * 查看
1646036 1646036 Phoenix Contact, CONN HOOD SIDE ENTRY SZB32 PG36, -, * 查看
BACC63BP14H4S8 BACC63BP14H4S8 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 4 POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MS3454W22-6B MS3454W22-6B Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT, -, * 查看
FRCIR030FP-20-4P-F80-T89-VO FRCIR030FP-20-4P-F80-T89-VO ITT Cannon, LLC, CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT, -, * 查看
RBB45DHNN RBB45DHNN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050, -, * 查看
VE-J4F-MX-F4 VE-J4F-MX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-33S-33.300000X
D# SIT1602BC-82-33S-33.300000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-33S-33.300000X)
SIT1602BC-82-33S-33.300000X
D# 1473-SIT1602BC-82-33S-33.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS