购买 SIT1602BC-82-33S-18.432000T | SIT1602BC-82-33S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-33S-18.432000T
SIT1602BC-82-33S-18.432000T
SIT1602BC-82-33S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-33S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-33S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-33S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-33S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-33S-18.432000T?
SIT1602BI-21-XXE-37.500000D SIT1602BI-21-XXE-37.500000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
C1825C474M1RACTU C1825C474M1RACTU KEMET, CAP CER 0.47UF 100V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
NE5234D/01,518 NE5234D/01,518 NXP, IC OPAMP GP 2.5MHZ RRO 14SO, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotADA4860-1YRJZ-RL7 ADA4860-1YRJZ-RL7 Analog Devices Inc., IC OPAMP CFA 520MHZ SOT23-6, SOT-23-6, * 查看
P51-1500-S-Z-I12-5V-000-000 P51-1500-S-Z-I12-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 1500PSIS 1/4 NPT 5V 12", Cylinder, * 查看
CPCF0339K00KE66 CPCF0339K00KE66 Vishay Dale, RES 39K OHM 3W 10% RADIAL, Radial, * 查看
RMCF0603FG43K2 RMCF0603FG43K2 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 43.2K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
TVP00RK-17-73P-P2 TVP00RK-17-73P-P2 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 73POS GOLD SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-33S-18.432000T
D# SIT1602BC-82-33S-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-33S-18.432000T)
SIT1602BC-82-33S-18.432000T
D# 1473-SIT1602BC-82-33S-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS