购买 SIT1602BC-82-33E-38.400000X | SIT1602BC-82-33E-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-33E-38.400000X
SIT1602BC-82-33E-38.400000X
SIT1602BC-82-33E-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-33E-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-33E-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-33E-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-33E-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-33E-38.400000X?
SIT1602BI-12-28N-25.000625E SIT1602BI-12-28N-25.000625E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
BFC237678133 BFC237678133 Vishay BC Components, CAP FILM 0.013UF 5% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
PFR5102J63J11L4BULK PFR5102J63J11L4BULK KEMET, CAP FILM 1000PF 5% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
ICS91719BGLFT ICS91719BGLFT IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLK GENERATOR LOW EMI 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RNC55H8872FSB14 RNC55H8872FSB14 Vishay Dale, RES 88.7K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MBB02070C4649DC100 MBB02070C4649DC100 Vishay BC Components, RES 46.4 OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
TSW-146-26-L-D TSW-146-26-L-D Samtec Inc., CONN HEADER 92POS .100" DL GOLD, -, * 查看
CTVS07RF-25-90BD CTVS07RF-25-90BD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-33E-38.400000X
D# SIT1602BC-82-33E-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-33E-38.400000X)
SIT1602BC-82-33E-38.400000X
D# 1473-SIT1602BC-82-33E-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS