购买 SIT1602BC-82-33E-32.768000X | SIT1602BC-82-33E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-33E-32.768000X
SIT1602BC-82-33E-32.768000X
SIT1602BC-82-33E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-33E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-33E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-33E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-33E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-33E-32.768000X?
SIT8208AI-GF-18E-35.840000X SIT8208AI-GF-18E-35.840000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
SIT1602BI-81-18E-33.333330T SIT1602BI-81-18E-33.333330T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
1210Y1000151GCT 1210Y1000151GCT Knowles Syfer, CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
P51-200-S-AF-D-4.5OVP-000-000 P51-200-S-AF-D-4.5OVP-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 200PSI 9/16-18 UNF 4.5V, Cylinder, * 查看
AC03000003308JAC00 AC03000003308JAC00 Vishay BC Components, RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
W150210-2000-TH W150210-2000-TH 3M, CONN SOCKET 10POS 2MM STR SMD, -, * 查看
PBC14SACN PBC14SACN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS, -, * 查看
1647996 1647996 Phoenix Contact, PRESSURE SCREW KIT M40, -, * 查看
CTVPS00RF-13-98PD-LC CTVPS00RF-13-98PD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-33E-32.768000X
D# SIT1602BC-82-33E-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-33E-32.768000X)
SIT1602BC-82-33E-32.768000X
D# 1473-SIT1602BC-82-33E-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS