购买 SIT1602BC-82-30S-74.176000T | SIT1602BC-82-30S-74.176000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30S-74.176000T
SIT1602BC-82-30S-74.176000T
SIT1602BC-82-30S-74.176000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30S-74.176000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30S-74.176000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30S-74.176000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30S-74.176000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30S-74.176000T?
135D157X9010C6 135D157X9010C6 Vishay Sprague, CAP TANT 150UF 10V 10% AXIAL, Axial, * 查看
MKP385320040JCI2B0 MKP385320040JCI2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.02UF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
2220J0250563JFR 2220J0250563JFR Knowles Syfer, CAP CER 0.056UF 25V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
18122C473MAT2A 18122C473MAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.047UF 200V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
Z86E0412PEG1903 Z86E0412PEG1903 Zilog, IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP, 18-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CMF6082K500DEBF CMF6082K500DEBF Vishay Dale, RES 82.5K OHM 1W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
RU5025JR056CS RU5025JR056CS Samsung, RESISTOR 2010 56MOHM 0.75W 3, -, * 查看
ERJ-3BQJR62V ERJ-3BQJR62V Panasonic Electronic Components, RES SMD 0.62 OHM 5% 1/4W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ACT90MC8AB-3025 ACT90MC8AB-3025 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MT, -, * 查看
D38999/26FJ43BB D38999/26FJ43BB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE, -, * 查看
EGM22DRMS EGM22DRMS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-30S-74.176000T
D# SIT1602BC-82-30S-74.176000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-30S-74.176000T)
SIT1602BC-82-30S-74.176000T
D# 1473-SIT1602BC-82-30S-74.176000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS