购买 SIT1602BC-82-30S-66.660000Y | SIT1602BC-82-30S-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30S-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30S-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30S-66.660000Y?
SIT1602BC-82-XXN-48.000000T SIT1602BC-82-XXN-48.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
C316C103F3G5TA7301 C316C103F3G5TA7301 KEMET, CAP CER 10000PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
MC33560DTB MC33560DTB ON Semiconductor, IC PWR MGMT READERS/CPLR 24TSSOP, 24-TSSOP (0.220", 5.60mm Width), * 查看
RNC55J4930BSRSL RNC55J4930BSRSL Vishay Dale, RES 493 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNC55H2132DPRSL RNC55H2132DPRSL Vishay Dale, RES 21.3K OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
CPF0603F9R09C1 CPF0603F9R09C1 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 9.09 OHM 1% 1/16W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
OQ1112000300G OQ1112000300G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM, -, * 查看
XF2R34154A XF2R34154A Omron Electronics Inc-EMC Div, CONN FPC 34POS 0.50MM R/A, -, * 查看
1445641-6 1445641-6 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT CPC 5POS FREE SLD CUP, -, * 查看
D38999/20KA35HA-LC D38999/20KA35HA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
RBM43DTMS-S189 RBM43DTMS-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y
D# SIT1602BC-82-30S-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-30S-66.660000Y)
SIT1602BC-82-30S-66.660000Y
D# 1473-SIT1602BC-82-30S-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS