购买 SIT1602BC-82-30S-62.500000X | SIT1602BC-82-30S-62.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30S-62.500000X
SIT1602BC-82-30S-62.500000X
SIT1602BC-82-30S-62.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30S-62.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30S-62.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30S-62.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30S-62.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30S-62.500000X?
VJ1812A682JBCAT4X VJ1812A682JBCAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 6800PF 200V NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CD74HC4017MT CD74HC4017MT Texas Instruments, IC DECADE COUNTR/DIVIDER 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
M2022ES1A03 M2022ES1A03 NKK Switches, SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V, -, * 查看
M2022TJW01-FG-4A-CE M2022TJW01-FG-4A-CE NKK Switches, SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V, -, * 查看
RWR82N40R2FRB12 RWR82N40R2FRB12 Vishay Dale, RES 40.2 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2010BTC86R6 RNCF2010BTC86R6 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 86.6 OHM 0.1% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
AT1206BRD07150KL AT1206BRD07150KL Yageo, RES SMD 150K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ESQT-106-03-L-6-375 ESQT-106-03-L-6-375 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
MS3108A8S-1S MS3108A8S-1S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 1POS INLINE SKT RA, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-30S-62.500000X
D# SIT1602BC-82-30S-62.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-30S-62.500000X)
SIT1602BC-82-30S-62.500000X
D# 1473-SIT1602BC-82-30S-62.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS