购买 SIT1602BC-82-30S-18.432000T | SIT1602BC-82-30S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30S-18.432000T
SIT1602BC-82-30S-18.432000T
SIT1602BC-82-30S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30S-18.432000T?
ABM10W-33.8688MHZ-7-J2Z-T3 ABM10W-33.8688MHZ-7-J2Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 33.8688MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
B32620A6103J289 B32620A6103J289 EPCOS (TDK), CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD, Radial, * 查看
1C5822.T 1C5822.T SMC Diode Solutions, DIODE SCHOTTKY 40V 3A DIE, Die, * 查看
TNPW1210390RBETA TNPW1210390RBETA Vishay Dale, RES SMD 390 OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
TV06RW-17-8BB TV06RW-17-8BB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG FMALE 8POS INLINE, -, * 查看
0757051804 0757051804 Molex, LLC, CONN HEADER 176POS 11ROW VERT, -, * 查看
DBE0240V2P2BC DBE0240V2P2BC Murata Power Solutions Inc., DC DC CONVERTER 5V 200W, 16-DIP Module (15 Leads), 1/8 Brick, * 查看
XC9142F46C0R-G XC9142F46C0R-G Torex Semiconductor Ltd, 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-30S-18.432000T
D# SIT1602BC-82-30S-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-30S-18.432000T)
SIT1602BC-82-30S-18.432000T
D# 1473-SIT1602BC-82-30S-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS