购买 SIT1602BC-82-30E-77.760000Y | SIT1602BC-82-30E-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30E-77.760000Y
SIT1602BC-82-30E-77.760000Y
SIT1602BC-82-30E-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30E-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30E-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30E-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30E-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30E-77.760000Y?
TPSV477K006R0040 TPSV477K006R0040 AVX Corporation, CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2924, 2924 (7361 Metric), * 查看
08052A430JAT2A 08052A430JAT2A AVX Corporation, CAP CER 43PF 200V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
B43584B6188M000 B43584B6188M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
166C12 166C12 Hammond Manufacturing, XFRMR LAMINATED 0.63VA CHAS MNT, -, * 查看
hotBD679 BD679 STMicroelectronics, TRANS NPN DARL 80V 4A SOT-32, TO-225AA, TO-126-3, * 查看