购买 SIT1602BC-82-30E-3.570000X | SIT1602BC-82-30E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30E-3.570000X
SIT1602BC-82-30E-3.570000X
SIT1602BC-82-30E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30E-3.570000X?
S-8330A20FS-T2-G S-8330A20FS-T2-G SII Semiconductor Corporation, IC REG BOOST ADJ 0.3A 8-SSOP, 8-LSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
TQ2SS-1.5V-Z TQ2SS-1.5V-Z Panasonic Electric Works, RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V, -, * 查看
RWR89S2550FSS73 RWR89S2550FSS73 Vishay Dale, RES 255 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
9T06031A4021CAHFT 9T06031A4021CAHFT Yageo, RES SMD 4.02K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0192210407 0192210407 Molex, LLC, CONN RING FLAT 6AWG #5/16 CRIMP, -, * 查看
09151122712 09151122712 HARTING, CONN INSERT 12POS SLD CUP SKT, -, * 查看