购买 SIT1602BC-82-30E-14.000000Y | SIT1602BC-82-30E-14.000000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.0V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-30E-14.000000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-30E-14.000000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-30E-14.000000Y?
SIT9120AC-1D-XXS SIT9120AC-1D-XXS SiTime, OSC PROG LVPECL 2.25V-3.63V STBY, 6-SMD, No Lead, * 查看
C0805C562K3JAC7800 C0805C562K3JAC7800 KEMET, CAP CER 5600PF 25V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MC78L12F-TP MC78L12F-TP Micro Commercial Co, IC REG LINEAR 12V 100MA SOT89, TO-243AA, * 查看
RT0603WRD07680RL RT0603WRD07680RL Yageo, RES SMD 680 OHM 0.05% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ER1025-10JS ER1025-10JS API Delevan Inc., FIXED IND 390NH 700MA 300 MOHM, Axial, * 查看
GL1L5MS290S-C GL1L5MS290S-C Susumu, IND DELAY LINE 2.9NS 1 OHM SMD, 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
10129262-001LF 10129262-001LF Amphenol FCI, CONN EDGE DUAL FEMALE 62POS, -, * 查看
09062326846 09062326846 HARTING, DIN-POWER F032FS-3 0C1-2, -, * 查看
VE-27W-MY-F1 VE-27W-MY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W, Full Brick, * 查看
VE-B6P-EX VE-B6P-EX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y
D# SIT1602BC-82-30E-14.000000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 14MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-30E-14.000000Y)
SIT1602BC-82-30E-14.000000Y
D# 1473-SIT1602BC-82-30E-14.000000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS