购买 SIT1602BC-82-28S-66.666600T | SIT1602BC-82-28S-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-28S-66.666600T
SIT1602BC-82-28S-66.666600T
SIT1602BC-82-28S-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-28S-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-28S-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-28S-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-28S-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-28S-66.666600T?
CWR26HB106MBFATR CWR26HB106MBFATR Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 20% 15V 2214, 2214 (5634 Metric), * 查看
400USG220MEFCSN22X40 400USG220MEFCSN22X40 Rubycon, CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
2SB07670RL 2SB07670RL Panasonic Electronic Components, TRANS PNP 80V 0.5A MINI PWR, TO-243AA, * 查看
hotPCM3008T/2K PCM3008T/2K Texas Instruments, IC STEREO CODEC 16BIT 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RWR81N28R0FRS73 RWR81N28R0FRS73 Vishay Dale, RES 28 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-28S-66.666600T
D# SIT1602BC-82-28S-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-28S-66.666600T)
SIT1602BC-82-28S-66.666600T
D# 1473-SIT1602BC-82-28S-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS