购买 SIT1602BC-82-28E-7.372800Y | SIT1602BC-82-28E-7.372800Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-28E-7.372800Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-28E-7.372800Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-28E-7.372800Y?
C0402C519D3GAC7867 C0402C519D3GAC7867 KEMET, CAP CER 5.1PF 25V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
M83731/10-312 M83731/10-312 C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 115V, -, * 查看
RNC50J3322BPRSL RNC50J3322BPRSL Vishay Dale, RES 33.2K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
MMB02070C5601FB200 MMB02070C5601FB200 Vishay Beyschlag, RES SMD 5.6K OHM 1% 1W 0207, MELF, 0207, * 查看
TYS252010L2R2N-10 TYS252010L2R2N-10 Laird-Signal Integrity Products, FIXED IND 2.2UH 1.2A 209 MOHM, 1008 (2520 Metric), * 查看
MS3116F14-19SW MS3116F14-19SW Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
VEP08US12 VEP08US12 XP Power, AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 8W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y
D# SIT1602BC-82-28E-7.372800Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-28E-7.372800Y)
SIT1602BC-82-28E-7.372800Y
D# 1473-SIT1602BC-82-28E-7.372800Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS