购买 SIT1602BC-82-25S-66.666000T | SIT1602BC-82-25S-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-25S-66.666000T
SIT1602BC-82-25S-66.666000T
SIT1602BC-82-25S-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-25S-66.666000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-25S-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-25S-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-25S-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-25S-66.666000T?
SIT8208AI-GF-18S-74.250000X SIT8208AI-GF-18S-74.250000X SiTime, -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
C318C109CAG5TA C318C109CAG5TA KEMET, CAP CER 1PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
VJ0603D391JLXAJ VJ0603D391JLXAJ Vishay Vitramon, CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
18125A103FAT2A 18125A103FAT2A AVX Corporation, CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
PM5-S17G110AC PM5-S17G110AC Bivar Inc., PANEL MOUNT ASSEM GREEN, 12.7MM, -, * 查看
P3406UBLTP P3406UBLTP Littelfuse Inc., SIDAC SYM 4CHP 300V 250A MS013, 6-SMD, Gull Wing, * 查看
PR11-1-20.0A-XX PR11-1-20.0A-XX Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 20A PUSH-RESET, -, * 查看
RSMF3JTR470 RSMF3JTR470 Stackpole Electronics Inc., RES 0.47 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CFR-12JB-52-91R CFR-12JB-52-91R Yageo, RES 91 OHM 1/6W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RG3216N-1180-W-T1 RG3216N-1180-W-T1 Susumu, RES SMD 118 OHM 0.05% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
GCB45DHAD GCB45DHAD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 90POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-25S-66.666000T
D# SIT1602BC-82-25S-66.666000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-25S-66.666000T)
SIT1602BC-82-25S-66.666000T
D# 1473-SIT1602BC-82-25S-66.666000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS