购买 SIT1602BC-82-25S-38.400000Y | SIT1602BC-82-25S-38.400000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-25S-38.400000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-25S-38.400000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-25S-38.400000Y?
SIT1602BI-81-33E-62.500000Y SIT1602BI-81-33E-62.500000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
TAP156K025BRW TAP156K025BRW AVX Corporation, CAP TANT 15UF 25V 10% RADIAL, Radial, * 查看
hotSTM812MW16F STM812MW16F STMicroelectronics, IC MPU RESET CIRC 4.38V SOT143-4, TO-253-4, TO-253AA, * 查看
RNC50H9760FSRSL RNC50H9760FSRSL Vishay Dale, RES 976 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ACM28DRXI ACM28DRXI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
EBC24DKND EBC24DKND Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100, -, * 查看
1450570-3 1450570-3 TE Connectivity AMP Connectors, MBXL R/A RCPT 8P+36S+9P, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y
D# SIT1602BC-82-25S-38.400000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-25S-38.400000Y)
SIT1602BC-82-25S-38.400000Y
D# 1473-SIT1602BC-82-25S-38.400000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS