购买 SIT1602BC-82-25N-35.840000T | SIT1602BC-82-25N-35.840000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-25N-35.840000T
SIT1602BC-82-25N-35.840000T
SIT1602BC-82-25N-35.840000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-25N-35.840000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-25N-35.840000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-25N-35.840000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-25N-35.840000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-25N-35.840000T?
ASVMPC-32.000MHZ-Z-T ASVMPC-32.000MHZ-Z-T Abracon LLC, OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-22-XXE-6.000000G SIT1602BC-22-XXE-6.000000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
SIT1602BC-23-25S-30.000000G SIT1602BC-23-25S-30.000000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
D6015L58 D6015L58 Littelfuse Inc., DIODE GEN PURP 600V 9.5A TO220, TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads, * 查看
8N4SV76LC-0054CDI8 8N4SV76LC-0054CDI8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
SA30C SA30C Littelfuse Inc., TVS DIODE 30VWM 50.82VC DO204AC, DO-204AC, DO-15, Axial, * 查看
CMF5520M500FKR6 CMF5520M500FKR6 Vishay Dale, RES 20.5M OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF5571R500FKEA CMF5571R500FKEA Vishay Dale, RES 71.5 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
TV07RW-25-29HD-LC TV07RW-25-29HD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 29POS PNL MT, -, * 查看
REC5-2405SRWZ/H6/A/SMD/CTRL REC5-2405SRWZ/H6/A/SMD/CTRL Recom Power, CONV DC/DC 5W 9-36VIN 05VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-25N-35.840000T
D# SIT1602BC-82-25N-35.840000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-25N-35.840000T)
SIT1602BC-82-25N-35.840000T
D# 1473-SIT1602BC-82-25N-35.840000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS