| 零件编号 | SIT1602BC-82-18S-66.660000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-82-18S-66.660000X D# SIT1602BC-82-18S-66.660000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 66.66MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-18S-66.660000X) |
SIT1602BC-82-18S-66.660000X D# 1473-SIT1602BC-82-18S-66.660000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS |