购买 SIT1602BC-82-18S-66.600000T | SIT1602BC-82-18S-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-18S-66.600000T
SIT1602BC-82-18S-66.600000T
SIT1602BC-82-18S-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-18S-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-18S-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-18S-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-18S-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-18S-66.600000T?
M39003/01-5028 M39003/01-5028 Vishay Sprague, CAP TANT 1.5UF 5% 20V AXIAL, Axial, * 查看
0603Y0166P80CCR 0603Y0166P80CCR Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 16V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SR155A680JAA SR155A680JAA AVX Corporation, CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL, Radial, * 查看
1N5346E3/TR13 1N5346E3/TR13 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 9.1V 5W T18, T-18, Axial, * 查看
NCV8715MX50TBG NCV8715MX50TBG ON Semiconductor, IC REG LINEAR 5V 50MA 6XDFN, 6-XFDFN, * 查看
WS7M20R0J WS7M20R0J Bourns Inc., RES 20 OHM 7W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2512BTE196K RNCF2512BTE196K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 196K OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
ERJ-T06J105V ERJ-T06J105V Panasonic Electronic Components, RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
4232R-183G 4232R-183G API Delevan Inc., FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD, 2-SMD, * 查看
PRPC008SBCN-M71RC PRPC008SBCN-M71RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100" SNGL R/A 8POS, -, * 查看
EBC12DETH EBC12DETH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
PYB10-Q48-S5 PYB10-Q48-S5 CUI Inc., DC/DC CONVERTER 5V 10W, 6-DIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-18S-66.600000T
D# SIT1602BC-82-18S-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-18S-66.600000T)
SIT1602BC-82-18S-66.600000T
D# 1473-SIT1602BC-82-18S-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS