购买 SIT1602BC-82-18S-33.333300X | SIT1602BC-82-18S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-18S-33.333300X
SIT1602BC-82-18S-33.333300X
SIT1602BC-82-18S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-18S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-18S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-18S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-18S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-18S-33.333300X?
1812J0160182JFR 1812J0160182JFR Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 16V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
860010775019 860010775019 Wurth Electronics Inc., CAP 330 UF 20% 63 V, Radial, Can, * 查看