购买 SIT1602BC-82-18E-33.330000X | SIT1602BC-82-18E-33.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-18E-33.330000X
SIT1602BC-82-18E-33.330000X
SIT1602BC-82-18E-33.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-18E-33.330000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-18E-33.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-18E-33.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-18E-33.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-18E-33.330000X?
SMBG5929C/TR13 SMBG5929C/TR13 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 15V 2W SMBG, DO-215AA, SMB Gull Wing, * 查看
7403P3DAV2BE 7403P3DAV2BE C&K, SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V, -, * 查看
RNC60J3012FSB14 RNC60J3012FSB14 Vishay Dale, RES 30.1K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
H4442RBDA H4442RBDA TE Connectivity Passive Product, RES 442 OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF55221K00FKRE70 CMF55221K00FKRE70 Vishay Dale, RES 221K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
TMM-128-01-T-D-SM TMM-128-01-T-D-SM Samtec Inc., CONN HEADER 56POS DUAL 2MM SMD, -, * 查看
hotAXK840145WG AXK840145WG Panasonic Electric Works, CONN HEADER P4 .4MM 40POS SMD, -, * 查看
D38999/24ZB99SN-LC D38999/24ZB99SN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG FMALE 7POS PNL MT, -, * 查看
S24SE150R6PDFA S24SE150R6PDFA Delta Electronics, DC/DC CONVERTER 15V 670MA 6DIP, 6-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-18E-33.330000X
D# SIT1602BC-82-18E-33.330000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-18E-33.330000X)
SIT1602BC-82-18E-33.330000X
D# 1473-SIT1602BC-82-18E-33.330000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS