购买 SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y | SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y?
T491C226M010ZT T491C226M010ZT KEMET, CAP TANT 22UF 10V 20% 2413, 2413 (6032 Metric), * 查看
PE0402JRF7T0R01L PE0402JRF7T0R01L Yageo, RES SMD 0.01 OHM 5% 1/6W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
KJB6T11F35SN KJB6T11F35SN ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 13POS INLINE W/SCKT, -, * 查看
GTC08F-22-22S GTC08F-22-22S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 4POS INLINE SKT RA, -, * 查看
D38999/24FD5AE D38999/24FD5AE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT, -, * 查看
RSZ-053.3/HP-R RSZ-053.3/HP-R Recom Power, CONV DC/DC 1W 05VIN 3.3VOUT, 10-SMD Module, 6 Leads, * 查看
VE-2NT-CX VE-2NT-CX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W, Full Brick, * 查看
XC6217D2227R-G XC6217D2227R-G Torex Semiconductor Ltd, 200MA HIGH SPEED "GREEN OPERATIO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y
D# SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y)
SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y
D# 1473-SIT1602BC-81-XXS-33.333300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS