购买 SIT1602BC-81-XXN-32.768000X | SIT1602BC-81-XXN-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-XXN-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-XXN-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-XXN-32.768000X?
EG-2121CA 150.0000M-LHRA EG-2121CA 150.0000M-LHRA EPSON, OSC SO 150.000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
520R25CA26M0000 520R25CA26M0000 CTS-Frequency Controls, OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ABM8W-15.0000MHZ-6-D1X-T3 ABM8W-15.0000MHZ-6-D1X-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 15.0MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
RWR84NR100DPBSL RWR84NR100DPBSL Vishay Dale, RES 0.1 OHM 7W 0.5% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR82N20R0FSBSL RWR82N20R0FSBSL Vishay Dale, RES 20 OHM 1.5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CA3106E24-10SZ-F166 CA3106E24-10SZ-F166 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 7POS INLINE SKT, -, * 查看
PT04A-8-4PX PT04A-8-4PX Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT MALE 4POS GOLD SLDR, -, * 查看
74ABT374CSJ 74ABT374CSJ ON Semiconductor, IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP, 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X
D# SIT1602BC-81-XXN-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-XXN-32.768000X)
SIT1602BC-81-XXN-32.768000X
D# 1473-SIT1602BC-81-XXN-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS