购买 SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y | SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y?
T95Z336M010HZSL T95Z336M010HZSL Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 10V 20% 2910, 2910 (7227 Metric), * 查看
C410C399C3G5TA7200 C410C399C3G5TA7200 KEMET, CAP CER 3.9PF 25V C0G AXIAL, Axial, * 查看
C0402C222M5RACTU C0402C222M5RACTU KEMET, CAP CER 2200PF 50V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
3EZ5.1D/TR12 3EZ5.1D/TR12 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 5.1V 3W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
LTC3410BESC6-1.5#TRPBF LTC3410BESC6-1.5#TRPBF Linear Technology, IC REG BCK 1.5V 0.3A SYNC SC70-6, 6-VSSOP, SC-88, SOT-363, * 查看
hotISL6124IR ISL6124IR Intersil, IC POWER SUPPLY SEQUENCER 24QFN, 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
7201LA80DB 7201LA80DB IDT, Integrated Device Technology Inc, IC MEM FIFO 512X9 ASYNC 28CDIP, 28-CDIP (0.600", 15.24mm), * 查看
9T06031A3013DBHFT 9T06031A3013DBHFT Yageo, RES SMD 301K OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
REC5-2412DRW/H/B/SMD REC5-2412DRW/H/B/SMD Recom Power, CONV DC/DC 5W 18-36VIN +/-12VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y
D# SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y)
SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y
D# 1473-SIT1602BC-81-XXN-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS