购买 SIT1602BC-81-XXE-35.840000X | SIT1602BC-81-XXE-35.840000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-XXE-35.840000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-XXE-35.840000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-XXE-35.840000X?
KN3270024 KN3270024 Diodes Incorporated, OSCILLATOR XO 32.768KHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812J0630220FCT 1812J0630220FCT Knowles Syfer, CAP CER 22PF 63V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
GA100JT12-227 GA100JT12-227 GeneSiC Semiconductor, TRANS SJT 1200V 160A SOT227, SOT-227-4, miniBLOC, * 查看
LT3955IUHE#PBF LT3955IUHE#PBF Linear Technology, IC LED DRVR RGLTR DIM 3.5A 36QFN, 36-WFQFN, 28 Leads, Exposed Pad, * 查看
LA15QS3004 LA15QS3004 Littelfuse Inc., FUSE CARTRIDGE 300A 150VAC/VDC, Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), * 查看
ADUM1200WSRZ53-RL7 ADUM1200WSRZ53-RL7 Analog Devices Inc., DGTL ISOLATOR GEN PURP 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
1110-3R3M-RC 1110-3R3M-RC Bourns Inc., FIXED IND 3.3UH 9A 5 MOHM TH, Radial, * 查看
ESQT-122-03-L-D-358 ESQT-122-03-L-D-358 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
AVQ200-36S12B-6L AVQ200-36S12B-6L Artesyn Embedded Technologies, DC/DC CONVERTER 12V 228W, Module, * 查看
SI5335B-B06366-GMR SI5335B-B06366-GMR Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X
D# SIT1602BC-81-XXE-35.840000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-XXE-35.840000X)
SIT1602BC-81-XXE-35.840000X
D# 1473-SIT1602BC-81-XXE-35.840000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS