购买 SIT1602BC-81-33S-33.333000T | SIT1602BC-81-33S-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-33S-33.333000T
SIT1602BC-81-33S-33.333000T
SIT1602BC-81-33S-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-33S-33.333000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-33S-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-33S-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-33S-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-33S-33.333000T?
SIT8208AI-82-18S-33.000000X SIT8208AI-82-18S-33.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
EMK042CG1R5CC-FW EMK042CG1R5CC-FW Taiyo Yuden, CAP CER 1.5PF 16V NP0 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
1206J0160823KDT 1206J0160823KDT Knowles Syfer, CAP CER 0.082UF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
PN2907A_J61Z PN2907A_J61Z Fairchild/ON Semiconductor, TRANS PNP 60V 0.8A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看