购买 SIT1602BC-81-33N-3.570000X | SIT1602BC-81-33N-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-33N-3.570000X
SIT1602BC-81-33N-3.570000X
SIT1602BC-81-33N-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-33N-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-33N-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-33N-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-33N-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-33N-3.570000X?
ASTMHTA-27.000MHZ-ZC-E ASTMHTA-27.000MHZ-ZC-E Abracon LLC, OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-21-30E-32.768000E SIT1602BI-21-30E-32.768000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
hotVS-STPS1L30UPBF VS-STPS1L30UPBF Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 30V 1A SMB, DO-214AA, SMB, * 查看
8020.5012 8020.5012 Schurter Inc., FUSE CARTRIDGE CERAMIC 1A 500V, Cartridge, Non-Standard, * 查看