购买 SIT1602BC-81-33E-8.192000Y | SIT1602BC-81-33E-8.192000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 8
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-33E-8.192000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-33E-8.192000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-33E-8.192000Y?
SIT1602BC-82-18S-14.000000Y SIT1602BC-82-18S-14.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
06033C221MAT4A 06033C221MAT4A AVX Corporation, CAP CER 220PF 25V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hot1SMA5942BT3G 1SMA5942BT3G ON Semiconductor, DIODE ZENER 51V 1.5W SMA, DO-214AC, SMA, * 查看
RTAN0805BKE15R0 RTAN0805BKE15R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 15 OHM 0.1% 1/5W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
2020R-12G 2020R-12G API Delevan Inc., FIXED IND 330NH 1.3A 110 MOHM TH, Radial, * 查看
4633 4633 Keystone Electronics, CONN SOCKET COVER FOR TO-66, -, * 查看
DF3DZ-11P-2H(50) DF3DZ-11P-2H(50) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 11POS 2MM R/A GOLD, -, * 查看
5555140-2 5555140-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN MOD JACK 6P4C R/A SHIELDED, -, * 查看
MS3472W10-6S MS3472W10-6S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
VE-J64-IX-F1 VE-J64-IX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y
D# SIT1602BC-81-33E-8.192000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-33E-8.192000Y)
SIT1602BC-81-33E-8.192000Y
D# 1473-SIT1602BC-81-33E-8.192000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS