购买 SIT1602BC-81-30S-74.250000T | SIT1602BC-81-30S-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30S-74.250000T
SIT1602BC-81-30S-74.250000T
SIT1602BC-81-30S-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30S-74.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30S-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30S-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30S-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30S-74.250000T?
353VB5A74AR 353VB5A74AR CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 74.1758MHZ 3., 6-SMD, No Lead, * 查看
T494V227M004AH T494V227M004AH KEMET, CAP TANT 220UF 4V 20% 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
NCV8505D2T50G NCV8505D2T50G ON Semiconductor, IC REG LINEAR 5V 400MA D2PAK-7, TO-263-8, D2Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA, * 查看
AA0805JR-0722KL AA0805JR-0722KL Yageo, RES SMD 22K OHM 5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
796644-8 796644-8 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5MM, -, * 查看