购买 SIT1602BC-81-30S-66.600000T | SIT1602BC-81-30S-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30S-66.600000T
SIT1602BC-81-30S-66.600000T
SIT1602BC-81-30S-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30S-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30S-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30S-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30S-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30S-66.600000T?
353WB5C327T 353WB5C327T CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 32.768MHZ 5V, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-22-25S-27.000000D SIT1602BI-22-25S-27.000000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
135D257X9010T2 135D257X9010T2 Vishay Sprague, CAP TANT 250UF 10V 10% AXIAL, Axial, * 查看
MKP383420250JPI2T0 MKP383420250JPI2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.2UF 5% 2.5KVDC RADIAL, Radial, * 查看
STH320N4F6-6 STH320N4F6-6 STMicroelectronics, MOSFET N-CH 40V 200A H2PAK-6, TO-263-7, D2Pak (6 Leads + Tab), * 查看
hotHSMG-C120 HSMG-C120 Broadcom Limited, LED GREEN CLEAR 0603 R/A SMD, 0603 (1608 Metric), * 查看
TVP00DZ-23-21BC TVP00DZ-23-21BC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT, -, * 查看
EEM43DRTF-S13 EEM43DRTF-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
VI-J4L-IY VI-J4L-IY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W, Half Brick, * 查看
V72C24T150BF2 V72C24T150BF2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-81-30S-66.600000T
D# SIT1602BC-81-30S-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-81-30S-66.600000T)
SIT1602BC-81-30S-66.600000T
D# 1473-SIT1602BC-81-30S-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS