购买 SIT1602BC-81-30S-33.333000T | SIT1602BC-81-30S-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-81-30S-33.333000T
SIT1602BC-81-30S-33.333000T
SIT1602BC-81-30S-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-81-30S-33.333000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-81-30S-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-81-30S-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-81-30S-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-81-30S-33.333000T?
SIT1602BI-81-25S-20.000000Y SIT1602BI-81-25S-20.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
DCMC352T200BC2B DCMC352T200BC2B Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 3500UF 200V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
11NT1-6 11NT1-6 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE SPST-NO 10A 125V, -, * 查看